طراحی سایت با [ گارانتی ۱۰۰ درصدی ] ❤️ بدون قید و شرط

  1. خانه
  2. راهنمای انتخاب
  3. طراحی سایت با [ گارانتی ۱۰۰ درصدی ] ❤️ بدون قید و شرط
طراحی سایت با ضمانت بازگشت وجه

طراحی سایت با گارانتی بازگشت وجه در وب یار تو

ما برای تمامی پلن های طراحی سایت خود،گارانتی بازگشت وجه آن هم به صورت کامل و صد در صدی در نظر گرفته‌ایم. بنابراین شما کارفرمای گرامی حداقل ریسک ممکن را خواهید کرد. البته برای این منظور نیز شرایطی در نظر گرفته شده است. اما این شرایط قید و شرط محسوب نمی‌شود.

همانطور که احتمالا می دانید، روند کار به این شکل خواهد بود که ابتدا شما پلن مورد نظر خود را خریداری کرده و در صورتی که قصد ایجاد تغییرات و یا ایجاد امکانات بیشتری داشته باشید در قسمت توضیحات سفارش خود، آن را مطرح می‌کنید.

پس از بررسی درخواست شما در صورت نیاز با شما یا از طریق پیام رسان، یا ایمیل و یا شماره تلفن، ارتباط برقرار می‌شود. بدین ترتیب بهترین نتیجه‌ی ممکن حاصل ‌می‌شود. چنانچه ایجاد تغییرات درخواستی شما (در صورت درخواست) متحمل هزینه‌ی دیگری باشد، به شما اعلام و بعد از اتمام کار از شما اخذ می‌گردد.

در ۹۰ درصد موارد هزینه های مربوط به هاست نیز شامل این گارانتی خواهد شد. برای جلوگیری از بروز مشکل در عودت وجه مربوط به هاست، نهایتا تا ۶ روز وضعیت خود را اعلام فرمایید. اطمینان داشته باشید ما در وب یار تو، ارزش زمان و همچنین کسب و کار شما را در نظر داریم و سایت های طراحی شده قطعا نظر شما را جلب خواهد کرد. در واقع گارانتی تنها یک ویژگی به منظور رفع تردید و اطمینان خاطر شما است.

از شما تقاضا می‌کنیم اگر قصد آشنایی بیشتر و راهنمایی کامل جهت سفارش طراحی سایت به وب یار تو را دارید حتما به مطالب راهنمای سفارش طراحی سایت  و پس از آن روش های طراحی سایت مراجعه فرمایید و حتی الامکان به دقت موارد گفته شده را مطالعه کنید. پس از مطالعه‌ی این قسمت‌ها نیز می‌توانید از طریق دکمه‌ی واقع در انتهای هر مطلب وارد بخش سفارش طراحی سایت و قیمت‌ها شوید.

مطلب پیشنهادی :  راهنمای خرید 🔒 گواهینامه SSL ارزان برای وب سایت + قیمت

شرایط گارانتی بازگشت وجه در وب یار تو

در این بخش می‌خواهیم به طور ویژه و دقیق شما را با شرایط گارانتی بازگشت وجه در وب یار تو آشنا کنیم. چنانچه پس از اتمام مراحل طراحی سایت، از زمانی که سایت را تحویل گرفتید، تا ۱ هفته بعد از آن تاریخ به هر دلیلی از سایت خود ناراضی بودید، می‌توانید به بخش پشتیبانی از طریق یکی از راه های ارتباطی، یک پیغام ارسال فرمایید.

هزینه های قابل بازگشت شامل هزینه های زیر خواهد بود :‌

  • هزینه‌ی طراحی سایت
  • هزینه‌ی هاست

در صورت نیاز می‌توانید میزان هزینه‌ی قابل بازگشت در هر روش را نیز از بخش چت آنلاین جویا شوید.

تنها یک سؤال پرسیده خواهد شد

در صورتی که یک کارفرما، نارضایتی خود را اعلام نماید و درخواست بازگشت وجه داشته باشد، تنها یک سؤال از او خواهد شد. اینکه دلیل نارضایتی خود را اعلام نموده و در بیان آن صادق باشد. البته لازم به ذکر است که قطعا مبلغ مورد نظر به شخص، برگردانده خواهد شد. این سؤال تنها به منظور بهبود عملکرد و عیب یابی از طراحی های موجود و بهتر کردن خدمات وب یار تو، صورت می‌گیرد.

طراحی سایت با گارانتی بازگشت وجه

4.5/5 - (2 امتیاز)

اشتراک گذاری در :

مطلب قبلی
طراحی سایت 🎨 +‌ [ راهنمای انتخاب ] و سفارش بهترین سایت
مطلب بعدی
راهنمای خرید 🔒 گواهینامه SSL ارزان برای وب سایت + قیمت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست