طراحی سایت 🎨 +‌ [ راهنمای انتخاب ] و سفارش بهترین سایت

 1. خانه
 2. راهنمای انتخاب
 3. طراحی سایت 🎨 +‌ [ راهنمای انتخاب ] و سفارش بهترین سایت
بهترین راهنمای طراحی سایت

چطور بهترین سایت را انتخاب کنیم؟

همانطور که می‌دانید، کسب و کار شما زمانی شما را به درآمد های بسیار خواهد رساند که بتوانید به افراد بیشتر و همچنین با کیفیت بهتری خدمات خود را ارائه نمایید. این کار را یک وبسایت خوب می‌تواند برای شما انجام دهد.

یک کسب و کار سنتی که فقط یک مغازه یا حتی یک پاساژ را در اختیار دارد، به هر حال ظرفیت محدودی داشته و به همین دلیل سقف درآمدی محدودی نیز خواهد داشت. اگرچه با یادگیری مهارت های فروش بتوان حتی به وسیله‌ی همان مغازه‌ها، به درآمد های بالایی رسید.

اما هرچقدر که درآمد شما از آن روش زیاد باشد، قطعا با ایجاد شعبه‌‌ی اینترنتی شما چند برابر خواهد شد. چراکه دیگر محدودیت فضا مطرح نیست. حتی در خواب هم فروشگاه شما باز است. فواید ایجاد یک فروشگاه اینترنتی به همین موضوع ختم نمی‌شود.

اما برگردیم به سؤال اصلی خودمان که چطور باید بهترین سایت را انتخاب نماییم؟ در این قسمت ما به شما مواردی را به منظور راهنمایی کامل در این خصوص ارائه خواهیم داد.

هدف شما از ایجاد سایت چیست؟

هدف در طراحی سایت

در ابتدای کار باید مشخص کنید که بنا به چه منظوری قصد ایجاد یک وب سایت را دارید. بگذارید کمی در این مسیر بیشتر شما را راهنمایی کنیم. به عنوان اولین قدم باید مشخص شود که آیا کسب و کاری دارید یا خیر؟

چنانچه کسب و کاری دارید، می‌توانید شعبه‌ی آنلاین فروشگاه خود را نیز به صورت یک وب سایت، ایجاد نمایید. همچنین گاهی اوقات امکان دارد در حال حاضر کسب و کاری نداشته باشید. در این صورت نیز دو حالت ممکن است رخ دهد.

۱. اینکه ایده‌ای برای شروع در ذهن دارید. ۲. اینکه در حال حاضر ایده‌ی خاصی در در مورد کسب و کار نداشته و صرفا می‌خواهید به عنوان شروع با روند طراحی یک وب سایت و بقیه‌ی مسائل آن آشنا شوید.

در صورتی که شما جزو دسته‌ی اول هستید، بنابراین می‌دانید که قرار است به طور کلی چه مسیری را طی کنید و به چه چیز هایی نیاز دارید. حتی اگر در دسته‌ی دوم هستید، در این صورت نیز این مطلب می‌تواند برای شما مفید باشد.

پس حتما سعی کنید این مطلب را با دقت و کامل مطالعه فرمایید. چراکه سعی شده به شیوه‌ای خلاصه و تا حد امکان به طور کامل، شما را در مسیر انتخاب سایت مناسب یاری کنیم.

در این قسمت، گام های طراحی یک وب سایت را به طور خلاصه برای شما عزیزان، شرح می‌دهیم تا یک دید کلی نسبت به روند انجام کار در ذهن خود داشته باشید. البته توجه داشته باشید این مراحل به صورت کلی و خلاصه گفته شده‌است. به همین دلیل این امکان وجود دارد در برخی موارد تعداد گام‌ها نیز تغییر کند.

سایت فروشگاهی برای چه افرادی مناسب است؟

سفارش طراحی سایت فروشگاهی

به طور کلی این نوع وب سایت، برای افرادی است که قصد فروش محصولی را دارند. حال ممکن است این محصول، فیزیکی باشد مانند کیف، لباس، کالای دیجیتال، ملک، محصولات خانگی، خودرو و همچنین بی‌شمار محصول فیزیکی دیگر.

همچنین ممکن است فردی در پی ایجاد یک وب سایت آموزشی و فروش دوره های آموزشی خود باشد. همچنین می‌تواند خدمتی خاص را در وبسایت خود به فروش برساند. در هر صورت می‌تواند از پلن سایت فروشگاهی استفاده نماید.

امکانات پلن طراحی وب سایت فروشگاهی استاندارد و حرفه‌ای در وب یار تو :

 • سازگاری کامل با ووکامرس
 • دارا بودن بخش وبلاگ
 • سرعت استاندارد
 • سئو حرفه‌ای
 • درگاه پرداخت آنلاین واسط بانکی مانند زرین پال و آیدی پی
 • صفحه‌ی محصولات

سایت شرکتی برای چه افرادی بهتر است؟

راهنمای سفارش طراحی سایت شرکت

سایت های شرکتی عموما به منظور بستری برای معرفی بیشتر کسب و کار، استفاده می‌شود. به عنوان مثال می‌تواند در وبسایت خود، پرسنل خود را نیز معرفی کند. همینطور به معرفی شعبه‌ها و ویژگی های مربوط به خود در سایت اطلاعاتی را درج نمایند. به علاوه‌ی این نکات، ویژگی دیگر این دسته از افراد، دارا بودن یک محصول خاص و یا فروش عمده‌ی محصول می‌باشد.

بنابراین در اغلب مواقع این دسته از افراد شاید نیازی به داشتن بخش ووکامرس و بخش فروشگاه، در وب سایت خود نداشته باشند. در واقع همانطور که گفته شد، فروش این قبیل شرکت‌ها و گروه‌ها اغلب به صورت هماهنگی تلفنی و بیشتر به صورت عمده صورت می‌گیرد. البته در بسیاری موارد نیز می‌تواند محصولات  خدمات بسیاری نیز در بخش فروشگاه وبسایت، عرضه شوند. در حقیقت این امر بستگی به هدف متقاضی دارد.

مطلب پیشنهادی :  آشنایی با ( اصطلاحات رایج ) در 💠 طراحی سایت فروشگاهی

لازم به ذکر است که این پلن در وب یار تو تمامی امکانات یک سایت فروشگاهی را دقیقا همانطور که در قسمت قبل ذکر شد دارا می‌باشد. اما ویژگی های دیگر سایت های شرکتی طراحی شده در وب یار تو به شرح زیر می‌باشد :

 • ساخت یک ایمیل سازمانی
 • قرار دادن لوگو مجوز ها در فوتر سایت
 • ایجاد برگه‌ی نمونه کار ها ( نمونه محصولات و کاتالوگ)
 • معرفی اعضای تیم در صفحه اصلی (در صورت تمایل کارفرما)

این ویژگی‌ها در واقع نشانه‌‌ی برتری نسبت به ویژگی های سایت فروشگاهی محسوب نمی‌شوند. بلکه برخی از قسمت‌ها کمی در طراحی تفاوت خاصی دارند. بنابراین قیمت هر پلن طراحی سایت در وب یار تو، شامل هر دو نوع، یعنی هم سایت فروشگاهی و هم سایت شرکتی یکسان خواهد بود.

تفاوت قیمت تنها همان تفاوت بین پلن های تعریف شده می‌باشد. به طور مثال چنانچه پلن استاندارد را خریداری کنید، فروشگاهی یا شرکتی بودن وب سایت، تأثیری در قیمت آن نخواهد داشت. مگر اینکه ویژگی های خاص دیگری برای آن درخواست شود.

سایت وبلاگی

راهنمای طراحی سایت وبلاگی

برخی افراد به دنبال سایت های به منظور نشر محتوا به طور اختصاصی می‌باشند. این دسته از اشخاص، با هدف رسیدن به بازدید های بالا و سپس کسب درآمد از طریق درج تبلیغات در وب سایت خود اقدام به طراحی سایت می‌کنند.

لازم به ذکر است که این دسته از افراد، نیاز خاصی به بخش فروشگاه در وب سایت خود ندارند. سایت طراحی شده برای این افراد به صورت یک مجله‌ی وبلاگی خواهد بود. یک سایت وبلاگی را نباید با وبلاگ های معروف مانند بلاگفا و یا پرشین بلاگ اشتباه گرفت. در واقع منظور از وبسایت وبلاگی به نوعی وبسایت خبری است. این قبیل سایت‌ها به صورت خاص، محتوا محور می‌باشند. به طور مثال، انواع راهنمای خرید، ترفند‌ها و مسائل روزمره در آن‌ها نوشته می‌شود.

امکانات این دسته از سایت های طراحی شده نیز همانند سایت های فروشگاهی و شرکتی می‌باشد. با این تفاوت که ظاهری شبیه‌تر به یک مجله‌ی نشر محتوایی دارد و بخش فاقد بخش فروشگاهی و درگاه پرداخت می‌باشد. طراحی این دسته از سایت‌ها زمان نسبتا کمتری در برابر انواع دیگر را به خود اختصاص می‌دهد.

البته در صورت درخواست شما امکان قرار دادن درگاه پرداخت نیز وجود خواهد داشت. لازم به یاد آوری است که همانطور که گفته شد در حال حاضر در هر پلن طراحی سایت، تفاوتی نمی‌کند که شما قصد ایجاد سایت فروشگاهی دارید، شرکتی یا وبلاگی. بلکه ملاک قیمت، تنها قیمت درج شده در پلن مربوطه خواهد بود. البته ویژگی های خاص دیگر نیز شامل هزینه‌ی جداگانه خواهند بود.

از آنجایی که امکان دارد، نمونه های ذکر شده، نیاز به اعمال تغییراتی جزئی داشته باشند، شما عزیزان در این صورت می‌توانید از طریق چت آنلاین همین صفحه، مورد خود را مطرح فرمایید تا به طور کامل و دقیق، شما را راهنمایی کنیم.

مطلب پیشنهادی :  آشنایی با روشهای طراحی سایت [ حرفه ‌ای ] به طور کامل

پلن طراحی سایت

در وب یار تو، در حال حاضر دو پلن طراحی سایت وجود دارد. یک پلن مربوط به طراحی سایت فروشگاهی و شرکتی استاندارد و دیگری همین نام اما به صورت حرفه‌ای وجود دارد. همچنین امکان پرداخت هزینه‌ی جداگانه برای امور مختلف نیز وجود خواهد داشت.

اگر دقت کرده باشید در کنار نام و آدرس بسیاری از وبسایت‌ها، یک علامت قفل به معنای تأیید شده بودن دامنه‌ی وبسایت و به معنایی امنیت بیشتر وجود دارد. این قفل امنیتی با خرید یکی از انواع گواهی SSL فعال خواهد شد.

خرید SSL در طراحی وب سایت

همچنین هر کدام از سایت های طراحی شده توسط ما این امکان را دارند که ویژگی های بیشتری را به درخواست شما در آن‌ها پیاده کنیم. برخی از این ویژگی‌ها را می‌توانید در این قسمت مشاهده کنید.

 • استفاده از اسلایدر (محتوای جذاب تصویری با انیمیشن)
 • افزایش امنیت حرفه‌ای
 • ایجاد بستری برای عضویت اعضا
 • ایجاد فرم های دلخواه
 • امکان پخش ویدیو با ظاهری مناسب
 • ایجاد بستری برای پشتیبانی حرفه ای به صورت تیکت
 • و تقریبا هر ویژگی که شما درخواست کنید

جمع بندی : فرایند کلی خرید شما نیز به این صورت خواهد بود. طرح مورد نظر خود را انتخاب کرده و پس از پرداخت وجه و تکمیل فرم مربوطه هنگام پرداخت، پیغامی مبنی بر شروع کار به شما ارسال خواهد شد.

چنانچه قصد ایجاد قسمتی خاص و اضافه را نسبت به پلن خریداری شده‌ی خود دارید، می‌توانید در هنگام پر کردن فرم قبل از تسویه حساب، در قسمت “توضیحات بیشتر” وارد نمایید.

۳ ماه پشتیبانی رایگان + گارانتی بازگشت وجه

تمامی پلن های طراحی سایت در وب یار تو، دارای ۳ ماه پشتیبانی رایگان در موارد برخورد به مشکل، ایجاد تغییرات در المان های موجود، تنظیمات مربوط به هر بخش و همچنین در صورت نیاز، آپدیت فایل های دریافت شده می‌باشد.

به علاوه‌ی تمام نکات بالا ما برای شما یک شرایط ویژه نیز در نظر گرفتیم. تمامی پلن های ارائه شده طراحی سایت ما دارای گارانتی بازگشت وجه به طور کامل هستند.

طراحی سایت با پشتیبانی رایگانبه این ترتیب چنانچه پس از ۱ هفته از پرداخت وجه و اتمام کار، از انتخاب خود پشیمان شدید، ما تمام و کمال وجه را به شما پرداخت خواهیم کرد. تنها یک سؤال از شما پرسیده خواهد شد که شما نیز در پاسخ دادن به آن مختار بوده و قطعا این امر اختلالی در برگرداندن وجه به شما ایجاد نخواهد کرد. در واقع این سؤال تنها به دلیل بهبود کیفیت خدمات ما می‌باشد.

برای آشنایی بیشتر با این مورد می‌توانید وارد مطلب شرایط گارانتی بازگشت وجه شده و به طور کامل و البته خلاصه با آن آشنا شوید.

در بخش زیر می‌توانید روی دکمه‌‌‌‌‌‌‌ی طراحی سایت فروشگاهی | شرکتی کلیک کنید.

4.7/5 - (4 امتیاز)

اشتراک گذاری در :

مطلب قبلی
بررسی 4 ویژگی ضروری [ بهترین سایت ] برای شما + پیشنهاد
مطلب بعدی
طراحی سایت با [ گارانتی ۱۰۰ درصدی ] ❤️ بدون قید و شرط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست